You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Ścieżka 1

Nowy początek

Zaczynamy od poszukiwań doznań, co mogą wszystko w nas powywracać. Elektroniczne dźwięki wypełniają się linią smyczków, by każdy mógł przymknąć oczy i nieść dalej tą treść (...)

Ścieżka 2

Utracony czar

Jest prosto, choć wcale nie powierzchownie. Wysłuchaj każdego słowa, odkryj poukrywane dźwięki, aby powrócić tam, gdzie niekończące się pomysły tworzyły nowy dzień (...)

Ścieżka 3

Uszkodzona pewność jutra

Intrygująca linia rytmiczna jeszcze nigdy nie dawała tyle przestrzeni do przeżywania. Ciemne zakamarki wydadzą się urzekające a niepokoje wcale nie paraliżują. Wręcz odwrotnie (...)

Ścieżka 4

Po trzecie: nie opuszczaj

Tęsknota nie jest niczym złym, ale z każdym dźwiękiem będzie coraz bardziej dramatyczna, aż przerodzi się w rozdzierający krzyk. Nie chcesz stać się jej powodem, nie Ty (...)

Ścieżka 5

Nie rań

Filmowe otwarcie rozdziału o niełatwych emocjach. Jest mocno, ale nie agresywnie, jest porywczo, ale na swoim miejscu. Klasyczne instrumenty rozbudzają i milkną bez żalu (...)

Ścieżka 6

Shadow & heat

Orientalny spokój budzi dalekie słońce, które może ogrzać, jak i poparzyć. Czy elektronika może być tak blisko klasyki, że aż wydaje się, że powinny tak brzmieć od zawsze?